Zase vedeme o šest bodů

Králův Dvůr - Vlašim 1:2

Králův Dvůr - Třetiligoví fotbalisté Graffinu Vlašim si na své konto připsali další vítězství a po prohře Písku v Krči vedou tabulku o šest bodů. Zápas na půdě šestnáctého Králova Dvora ale nebyl pro lídra procházkou růžovým sadem. Po vyrovnané první půli Vlašim dvakrát udeřila v úvodu druhého poločasu.

Nešťastná prohra proti Písku

FC GRAFFIN VLAŠIM-FC PÍSEK 0:1 (0:1)

Vlašim v zápase jara prohrála. Vlašim již není doma neporazitelná. Včera se o tom přesvědčil Písek, který vyhrál díky gólu Pivoňky. Ovšem zápas provázela i nervozita a konec utkání byl velmi dramatický

Ohlédnutí za dvaadvacátým kolem ČFL

Na jaře poprvé se mohli radovat ze zisku tří bodů fotbalisté rezervy Slavie Praha, kteří porazili Náchod. Králův Dvůr po předchozích zaváhání opět zvítězil a snížil svou ztrátu na první nesestupovou příčku na pět bodů. Vlašim dokázala zvítězit na severu Čech, Písek porazil rezervu Baumitu Jablonec.

Vlaším válí dál

Slovan Liberec B-FC Graffin Vlašim   0:1  (0:1)

V nedělním dopoledni sehrála Vlašim jako vedoucí tým Čfl zápas proti předposlednímu týmu tabulky rezervě Slovanu Liberec. Utkání se hrálo ve svižném tempu a o výsledku a zisku tří bodů rozhodl již ve dvanácté minutě Vladimír Bálek.

Ohlédnutí za dvacátýmprvním kolem ČFL

Fotbalisté Vlašimi dokázali doma porazit rezervu Slavie během patnácti minut a stále si udržují náskok šesti bodů před dotírajícím Pískem, který si drží postupové naděje. Opačně na tom jsou hráči Krče, kteří po debaklu v Karlových Varech a naděje o postup definitivně přišli, ztrácí totiž propastných čtrnáct bodů. V jihočeském derby dokázala juniorka Dynama porazit Sezimovo Ústí 4:2.

Vlašim porazila Slávii

Vlašim dala Slavii mat za patnáct minut! V téměř letním počasí si na stadion ve Vlašimi našlo cestu přes 1200 diváků, kteří viděli opravdu zajímavé utkání.