2008

Datum Den Hřiště Č.z. Čas Domácí Hosté Skóre Rozhodčí
28.4. Pondělí Vlašim  turnaj    8:00    Podblanický   turnaj SŠ   1. SPŠ Vlašim  -
11.5. Neděle Vlašim  645    14:00    Vlašim   Iuridica C    odloženo   Vlašim
 646    16:00    Iuridica C   Vlašim    odloženo   Vlašim
25.5. Neděle Vlašim  647    14:00    Vlašim   ISBA    8:15   Vlašim
 648    16:00    ISBA   Vlašim    8:6   Vlašim
3.6. Úterý Vlašim  turnaj    8:00    Podblanický   turnaj ZŠ   1. ZŠ Vorlina  Vlašim
7.6. Sobota Vlašim  643    14:00    Vlašim   Žízniví Bobři    11:10   Vlašim
 644    16:00    Žízniví Bobři   Vlašim    4:14   Vlašim
22.6. Neděle Sedlčany  kadeti    10:00    Sedlčany   Vlašim    12:2   -
  11:00    Vlašim   Sedlčany C    1:10  
Spectrum  649    15:00    Spectrum C   Vlašim    15:7   PV Praha C
 650    17:00    Vlašim   Spectrum C    10:14   PV Praha C
1.7. Úterý Hluboká n.Vlt.  T-ball (žáci)    10:00    Hluboká   Vlašim    19:18   -
  14:00    Vlašim   Hluboká    12:24  
11.-13.7. PáNe Kostelec nad Orlicí  turnaj    16:00    Turnaj o pohár   Homera Simpsona    4.místo   -
7.9. Neděle ZŠ Chabařovická  651    14:00    Canaries C   Vlašim    7:0 skreč   Spectrum C
 652    16:00    Vlašim   Canaries C    7:0 skreč   Spectrum C
21.9. Neděle Vlašim  653    14:00    Vlašim   Podolí B    7:0 skreč   Vlašim
 654    16:00    Podolí B   Vlašim    7:0 skreč   Vlašim
28.9. Neděle Vlašim  645    14:00    Vlašim   Iuridica C    7:0 skreč   Vlašim
 646    16:00    Iuridica C   Vlašim    7:0 skreč   Vlašim
28.9. Neděle Veselí  kadeti    11:30    Veselí Bobři   Vlašim    10:30   Vlašim
  13:30    Vlašim C   Veselí Bobři    6:14   Vlašim
4.-5.10. SoNe Ledenice  kadeti    12:00    2. liga kadetů   6. kolo    6.místo   -
5.10. Neděle Pod Císařkou  655    13:00    PV Praha C   Vlašim    1:16   Žízniví Bobři
 656    15:00    Vlašim   PV Praha C    10:7   Žízniví Bobři
7.12. Sobota Sedlčany  kadeti    9:00    T-ball turnaj   Halové Sedlčany    5.místo   -

Konečné pořadí II. třídy mužů 2008

    G     W     L     S     C     P     Skóre  
  1   Spectrum Praha C 14 13 1 0 0 27 203 : 74
  2   Žízniví Bobři Praha Podolí 14 11 3 0 0 25 206 : 125
  3   Storks Vlašim 14 9 5 0 0 23 118 : 86
  4   ISBA Praha 14 9 5 0 -2 21 169 : 128
  5   VSK Iuridica Praha C 14 2 12 0 0 16 84 : 195
  6   SC Canaries Praha C 14 4 9 1 -4 13 135 : 131
      Přírodní vědy UK Praha C 14 4 9 1 -4 13 105 : 207
  8   SK Podolí Praha B 14 3 6 5 -2 10 81 : 155
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, C - bonus/trest, P - body

vytvořilo Anawe